ช่วยแปลเป็นไทยหน่อยครับ ขอบคุณครับ

Team giving a 4 ball start:
Win by exactly 4 - Half the stake is settled at the price of the chosen selection. The other half is refunded to the customer.
Win by 5 or more - All bets on this selection are winners.

Team giving a 3 ball start:
Win by exactly 3 - All bets on this selection are losers.
Win by 4 or more - All bets on this selection are winners.

ขอบคุณมากครับ
แสดงความคิดเห็น
โปรดศึกษาและยอมรับนโยบายข้อมูลส่วนบุคคลก่อนเริ่มใช้งาน อ่านเพิ่มเติมได้ที่นี่