สาวอิสาน จีบยากบ่ครับ นิสัยส่วนใหญ่เป็นไง ต้องเตรียมตัวยังไงบ้าง

...รุ่นน้องผม เป็นคนปักษ์ใต้  หน้าตาพอใช้  โสดมาตั้งแต่กำเนิด  ทุกวันนี้ทำแต่งาน  จีบสาวใต้คนไหนก็ได้แต่โดนหลอกแดรก หรือเจอคนแอบสามีมาคุย
มันอกหักบ๊อยบ่อย  ช้ำรักจากสาวใต้มาโดน  ผมกะเลยแนะนำบอก  ลองจีบสาวอิสานเบิ่ง ถ้าสาวใต้บ่เข้าท่า กะลองสาวต่างภาคดูอาจจะเวิร์ค
กะแนะนำไปซั่วๆ  โตเองกะบ่เคยจีบสาวอิสานจักเทื่อนึง  มันก็เอาตามคำยุเนาะ  บอกงั้นก็หาสาวอิสานทางเฟสนี่และ  พิมพ์ค้นหาคนรายจังหวัดในภาคอิสานเลย   แต่มันบ่มีข้อมูลด้านนี้เลย กะตั้งทู้ถามเบิ่งเนาะ  ว่าสาวอิสานนี่จีบยากบ่  ชอบอิหยังเป็นพิเศษ  คิดจังใด๋กับบ่าวปักษ์ใต้  ต้องเตรียมตัวอิหยังบ้างน้อ
มันอยากจะเริ่มจีบ  แต่กลัวเว้าไปบ่ถืกหูสาวอิสานเนาะ  เรื่องภาษานี่ต้องหัดภาษาอิสานไปเว้าบ่ล่ะ  เคยได้ยินมาว่าสาวอิสานชอบผู้บ่าวเว้าอิสานมากกั่วภาษากลาง  จะแหลงใต้ก็เดี๋ยวฟังบ่ฮู้เรื่องนิ  ..สาวอิสานแนะนำหน่อยติ๊ล่ะ
แสดงความคิดเห็น
โปรดศึกษาและยอมรับนโยบายข้อมูลส่วนบุคคลก่อนเริ่มใช้งาน อ่านเพิ่มเติมได้ที่นี่